Praca Programista C++

  Rozwijanie oprogramowania zgodnie z dokumentacją techniczną (tworzenie nowych aplikacji oraz rozwijanie już istniejących); Aktywne uczestniczenie w kreowaniu produktu; Dbanie o wysoką jakość usług; Współpraca z innymi oddziałami firmy zagranicą.
Experis – Wysłane przez: mycv.pl

Opis stanowiska: projektowanie i rozwijanie aplikacji pod Windows, zapewnienie drugiego poziomu wsparcia dla istniejących aplikacji, implementacja projektów informatycznych we Francji oraz w innych krajach
EST OUEST RESSOURCES HUMAINES – Wysłane przez: mycv.pl

  Tworzenie nowych i utrzymywanie istniejących aplikacji; Rozwój systemów back – end’owych w środowisku Windows; Dbałość o najwyższą jakość kodu; Automatyzacja procesów; Pisanie dokumentacji technicznej; Współpraca z innymi zespołami.

Wymagania: Umiejętność programowania w języku C++ lub C Programowanie rozwiązań sieciowych TCP, UDP, HTTP Wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej Umiejętność pracy w zespole Wykształcenie...
Samsung Poland R&D Center – Wysłane przez: mycv.pl

Zakres obowiązków: Tworzenie oprogramowania Analiza potrzeb Klienta i tworzenie specyfikacji Udzielanie wsparcia technicznego
Most Wanted! HR Consultig Group – Wysłane przez: mycv.pl

Nr ref.: ProgC/C++ Miejsce pracy: Cała Polska
GOODMAN Doradztwo Personalne S.C. – Wysłane przez: mycv.pl

Zakres obowiązków: oprogramowywanie i  projektowanie układów elektronicznych (wykorzystujących między innymi, moduły GPS |GPRS) współpraca z podwykonawcami i dostawcami komponentów elektronicznych
NEPTIS Sp. z o.o. – Wysłane przez: mycv.pl

Chcemy z Tobą porozmawiać, jeśli poniższe pytania nie budzą w Tobie obaw: Czy jesteś kompetentnym programistą, dla którego jakość wykonywanej pracy jest kwestią honoru? Czy sprawnie programujesz w C#? Czy orientujesz się w możliwościach frameworku .NET? Czy...
Business Management Software Sp. z o.o. – Wysłane przez: mycv.pl

Twoim zadaniem będzie: Programowanie i rozwój aplikacji back office Proponowanie możliwych ulepszeń w funkcjonalności systemu Znajdowanie i naprawianie błędów Analiza specyfikacji Implementacja i testowanie Udział w spotkaniach grup projektowych oraz częsta współpraca...
Eniro Polska Sp. z o.o. – Wysłane przez: mycv.pl

Poszukujesz nowych wyzwań? Tworzenie i rozwój innowacyjnych telefonów DECT Tworzenie nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych Rozwijanie oprogramowania na platformę Windows dla telefonów Gigaset Współpraca w międzynarodowych zespołach projektowych
Gigaset Communications Polska – Wysłane przez: mycv.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Programista C++