Praca Programista C++ Poznań

Zakres powierzanych obowiązków i czynności: utrzymanie i rozwój oprogramowania w języku C++
BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o. – Wysłane przez: mycv.pl

Oczekujemy: Praktycznej umiejętności programowania w języku C#. Używamy głównie tego języka, jednak jeśli jesteś świetny np. w Javie, nie rezygnuj – jest wśród nas wielu kolegów, którzy zaczynali od innych języków. Wiedzy na temat programowania zorientowanego...
FORCOM Sp. z o.o. – Wysłane przez: mycv.pl

Wymagania: Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja i/lub pokrewne (lub studenci ostatnich lat) Dobra umiejętność programowania w C i C++ Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji...
Samsung Poland R&D Center – Wysłane przez: mycv.pl

Zakres obowiązków: oprogramowywanie i  projektowanie układów elektronicznych (wykorzystujących między innymi, moduły GPS |GPRS) współpraca z podwykonawcami i dostawcami komponentów elektronicznych
NEPTIS Sp. z o.o. – Wysłane przez: mycv.pl

BlackMoon Design (http://blackmoondev.com) poszukuje kandytata na stanowisko Programisty Objective-C. Zakres pracy to tworzenie aplikacji na platformie iOS (iPhone, iPad). Wymagania: - znajomość języka Objective-C - tworzenie kodu zorientowanego obiektowo - mile widziane...
BlackMoon Design Robert Podgórski – Wysłane przez: mycv.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Programista C++ Poznań
  • 1