Praca Ślusarz Szwajcaria

PRACA - ŚLUSARZ / MONTER - SZWAJCARIA - BASEL. SZWAJCARSKI PRACODAWCA - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACĘ. Szwajcarski Pracodawca Zatrudni ŚLUSARZY / MONTERÓW NA PROJEKTY MONTAŻOWE DO SZWAJCARII. Pracodawca Szwajcarska Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska Umowę o Prace....
Rekrutacja-Kozow – Wysłane przez: infopraca.pl

PRACA - ŚLUSARZ - MONTER KONSTRUKCJI -  METALLBAUMONTEUR  -  SZWAJCARIA. SZWAJCARSKI  PRACODAWCA - SZWAJCARSKA  UMOWA O PRACĘ.   ZATRUDNIENIE od   22 , 29  Kwiecień , Maj  , Czerwiec  i w kolejnych  m-cach   2023. Szwajcarski  Pracodawca poszukuje   ŚLUSARZY ...

zadania:Produkcja i montaż elementów mechanicznych i mechatronicznych do maszyn Konserwacja i wymiana uszkodzonych części zużywających się maszynPraca zgodnie z rysunkiem technicznym Wymagania:komunikatywna znajomość języka niemieckiego Doświadczenie na stanowisku...
EastGateRecruitment – Wysłane przez: jobdesk.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Ślusarz Szwajcaria
  • 1