Praca Ślusarz Jelcz-Laskowice

Zakres obowiązków: Wykonywanie operacji ślusarskich zgodnie z opracowanym procesem technologicznym; Obsługa wiertarek promieniowych i słupowych; Obsługa elektronarzędzi tj. szlifierka, wiertarka; Wykonywania podstawowych operacji ślusarskich tj. gratowanie, wiercenie,...
JELCZ Sp. z o.o. – Wysłane przez: infopraca.pl

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego...
InterKadra Sp. z o.o. – Wysłane przez: jobdesk.pl

Pilnie poszukujemy ślusarzy oraz ślusarzy-prostowaczy z wykształceniem zawodowym Wymagamy: znajomości rysunku technicznego, umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi, mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi suwnic, umiejętności posługiwania...
Instytut Mechaniki Sp. z o.o. – Wysłane przez: nuzle.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Ślusarz Jelcz-Laskowice
  • 1