Praca Nauczyciel Poznań

Przedszkole Przyrodniczo-Ekologiczne Smykoludki w Poznaniu poszukuje Nauczycieli Przedszkola do grup 3, 4 i 5 latków! Oferujemy: pracę stałą w oparciu o kodeks pracy, umowę o pracę, elastyczny czas pracy. W naszym przedszkolu tworzymy wyjątkowe miejsce, w którym...
Przedszkole Przyrodniczo-Ekologiczne Smykoludki – Wysłane przez: nuzle.pl

Liceum Akademickie linde.edu.pl zatrudni nauczyciela matematyki do prowadzenia zajęć: nauczanie indywidualne on-line zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze zajęcia lekcyjne. Vacat. Ilość godzin do ustalenia, min. 6
Liceum Akademickie linde.edu.pl – Wysłane przez: nuzle.pl

Wymagania: • Wyższe wykształcenie w zakresie pedagogiki specjalnej • Uprawnienia niezbędne do prowadzenia zajęć z osobą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym Zakres obowiązków: • praca z 4 osobowa grupa dzieci w wieku przedszkolnym...
Jaś i Małgosia Szkoły i Placówki Terapeutyczne – Wysłane przez: nuzle.pl

poszukujemy osoby do prowadzenia kursów i szkoleń z zakresu obsługi programu Photoshop
AP Edukacja Sp. z o.o. – Wysłane przez: mycv.pl

Zakres obowiązków: • Prowadzenie porannego kręgu • Zabawy grupowe z wykorzystaniem m.in. metody W. Sherborne • Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z dziećmi w wieku przedszkolnym • Praca z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym...
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Nauczyciel Poznań
  • 1