Praca Kierowca Eindhoven

Wymagania: Ważne prawo jazdy CE I kod 95 Dobra znajomość języka angielskiego Dostępność do pracy w weekendy Doświadczenie min.6 miesięcy Kondycja fizyczna Co oferujemy:   Zakwaterowanie Dojazd do pracy Zwrot kosztów dojazdu do pracy Wynagrodzenie według stawek...
Poszukujemy kierowców C+E chcących podjąć stałą pr – Wysłane przez: jobs.pl

Zakres obowiązków: Praca polega na rozwożeniu towarów po supermarketach, załadunek i rozładunek należy do obowiązków kierowcy.   Zakwaterowanie pokój jednoosobowy Dojazd do pracy Zwrot kosztów dojazdu do pracy Wynagrodzenie według stawek TLN, w zależności...
Poszukujemy kierowców C,C+E chcących podjąć stałą – Wysłane przez: jobs.pl

Szukasz pracy jako kierowca kat C lub C+E i chciałbyś pracować na holenderskim kontrakcie? W takim razie trafiłeś w dobre miejsce! Zajmujemy się długoterminowym zatrudnieniem specjalistów z branży logistycznej pochodzących z różnych rejonów Europy. Jesteśmy...
24/7 Drive – Wysłane przez: nuzle.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Kierowca Eindhoven
  • 1