Praca Informatyk Poznań

Nazywam się Karolina Majewska i jestem rekruterem Job Impulse. Zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą na którą rekrutuję. Poznaj szczegóły poniżej i jeszcze dziś zaaplikuj. Mogę też zapewnić, że trafiając do nas będziesz mieć opiekę od A do Z. Job Impulse...
Ahead Professionals – Wysłane przez: jobdesk.pl

Zadania: analiza zagadnień związanych z tworzeniem hurtowni danych utrzymanie i bieżące rozwiązywanie problemów dotyczących hurtowni danych tworzenie struktur danych i programowanie procesów związanych z przetwarzaniem danych w hurtowni danych
SGB-BANK S.A. – Wysłane przez: mycv.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko: Informatyk- projektant strony internetowej Osoba na tym stanowisku zajmie się przygotowaniem strony internetowej dla fabryki.
Grafton Recruitment Poznań – Wysłane przez: mycv.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy: Stażysta logistyk ds. aplikacji biznesowych W trakcie stażu będzie można uzyskać doświadczenie w zakresie: - Rozwijania aplikacji do tworzenia dokumentacji przewozowej opartej o MS Access; - Udział w projekcie...
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Informatyk Poznań
  • 1