Praca Doradca Otwock

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi   Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego...
Nowa oferta Pracy dla Doradcy Klienta (umowa zlece – Wysłane przez: jobs.pl

Doradca Klienta   Miejsce pracy: Otwock   OBOWIĄZKI:   - cenowanie/ metkowanie produktów - doradztwo klientom - inwentaryzacja - obsługa kasy fiskalnej - przyjmowanie gotówki/ kart - wykładanie towaru - prace porządkowe WYMAGANIA:   - gotowość do pracy zmianowej...
Jobman Group Sp. z o.o. – Wysłane przez: infopraca.pl

aktywne pozyskiwanie klientów w placówce oraz poza placówką bankową realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych dbałość o najwyższe standardy jakości obsługi kontakt telefoniczny z klientami utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami
Credit Agricole Bank Polska S.A. – Wysłane przez: mycv.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Doradca Otwock
  • 1