Praca Doradca Kłodzko

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT
Kasa i doświadczenie są zawsze w cenie!   Hej! Co – Wysłane przez: jobs.pl

Pako Lorente to działająca w segmencie męskiej odzieży polska marka o ugruntowanej pozycji na rodzimym rynku odzieżowym, która jest doceniana również za granicami kraju. Marka konsekwentnie realizuje plan ekspansji: powiększa sieć swoich salonów w galeriach handlowych...
Pako Lorente Sp. z.o.o. – Wysłane przez: jobdesk.pl

Zakres obowiązków: bezpośredni kontakt z klientem realizowanie polityki sprzedażowej firmy aktywne pozyskiwanie nowych klientów prowadzenie dokumentacji i obrót pieniędzmi budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy
Kasa Wspólnota – Wysłane przez: mycv.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Doradca Kłodzko
  • 1