Praca Doradca Kalisz

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewniamy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego...
Nowa Oferta Pracy dla Doradcy Klienta (umowa zlece – Wysłane przez: jobs.pl

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi   Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego...
Nowa oferta Pracy dla Doradcy Klienta (umowa zlece – Wysłane przez: jobs.pl

Gwarantujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o prace, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe  + system prowizyjny, szkolenie produktowe.
SOLID GROUP Sp. z o.o. Sp.K. – Wysłane przez: mycv.pl

ING   jedna z największych firm finansowych na świecie o międzynarodowym charakterze, świadcząca usługi we wszystkich dziedzinach finansów, między innym w: bankowości, ubezpieczeniach, zarządzaniu aktywami poszukuje osoby na stanowisko: Doradca w ING Będzie on...
ING Usługi Finansowe S.A. – Wysłane przez: mycv.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Doradca Kalisz
  • 1