Praca Doradca Brzeg

Twoje zadania: dobór produktów do potrzeb klientów zapewnienie kkompleksowej obsługi poprzez polecenie akcesoriów oraz usług dodatkowych Prowadzenie rozów handlowych zgodnie z naszymi standardami przyjmowanie dostaw ekspozycja towarów dbanie o ład i porządek w...
Jesteśmy expertem. Media expertem.   Rządzimy na r – Wysłane przez: jobs.pl

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT
Kasa i doświadczenie są zawsze w cenie!   Hej! Co – Wysłane przez: jobs.pl

Szukasz pracy?! Dobrze trafiłeś/aś Zatrudnimy do Brzegu, Opola, Oławy, Oleśnicy BANKOWEGO DORADCĘ LEASINGOWEGO    Który z przekonaniem i zaangażowaniem będzie:   •   Mobilnie budować kontakty i relacje z pracownikami oddziałów BZ WBK •   Kompleksowo...
BZ WBK Leasing – Wysłane przez: mycv.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Doradca Brzeg
  • 1