Praca Złotów

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.   Obecnie dla naszego...
InterKadra Sp. z o.o. – Wysłane przez: jobdesk.pl

Dla naszego klienta czołowego producenta systemów aluminiowych w Europie poszukujemy operatorów maszyn bez doświadczenia oraz magazynierów z UDT. Potrzebujesz zmiany, chcesz pracować w nowo otwartym dziale - aplikuj już dziś! Oferujemy: * stabilne zatrudnienie w...
Randstad – Wysłane przez: nuzle.pl

Opis stanowiska: Przeprowadzanie kompleksowego procesu rekrutacji na stanowiska managerskie niższego stopnia, handlowe, sprzedażowe, specjalistyczne Kompletowanie niezbędnej dokumentacji, umawianie spotkań, organizowanie i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych Podejmowanie...
MediaExpert – Wysłane przez: mycv.pl

Poszukiwani kandydaci na kurs kierowców wózków jezdniowych (widłowych) z egzaminem UDT. Oferty pracy dla absolwentów. ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY TEL. 723 - 405 - 247 Zakład Doskonalenia Zawodowego ul. Browarna 19 64-920 PIŁA tel. 723 405 247
ZDZ – Wysłane przez: nuzle.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Złotów
  • 1