Praca Wieruszów

Numer oferty: StPr/24/0149 Obowiązki: Praca sprzedawcy w sklepie cukierniczym Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe średnie zawodowe Wymagania pożądane: Umiejętności i uprawnienia: Obsługa Kasy fiskalnej Zawód: Sprzedawca w branży spożywczej...
Centralna Baza Ofert Pracy – Wysłane przez: infopraca.pl

Zadania: Prowadzenie procesu produkcji na ciągu produkcyjnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami oraz wymogami technologicznymi, Bezpośredni udział w pracach remontowych i konserwacyjnych. Wymagania: Wykształcenie zawodowe, Mile widziane doświadczenie...
Gi Group Poland S.A. – Wysłane przez: infopraca.pl

Wymagania: • bez doświadczenia/ minimalne doświadczenia na budowie; • podstawowa znajomość języka polskiego; • odpowiedzialność. Warunki pracy: • umowa zlecenie; • wynagrodzenie 25-28 zł/godz netto; • 10-12 godz, jedna zmiana 5.00-17.00; • nadajemy...
Orford – Wysłane przez: nuzle.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Wieruszów
  • 1