Praca Trzciana

Witam. Zatrudnię kucharza dop restauracji w miejscowości Trzciana (bocheńskie), z możliwością zakwaterowania. Wszystkie informacje pod nr.697723012.
Restauracja u Jana – Wysłane przez: jobdesk.pl

Numer oferty: StPr/24/1465 Obowiązki: OBSŁUGA MASZYN Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Miejsce pracy: 36-071 Trzciana 165A, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony Wymagane dokumenty: Brak...
Centralna Baza Ofert Pracy – Wysłane przez: infopraca.pl

Numer oferty: StPr/24/1351 Obowiązki: Praca związana z gospodarką magazynową, z odpowiedzialnością materialną, w systemie II zmianowym w godz. 7-15, 15-23, Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Wykonywanie oznaczeń mikrobiologicznych (m.in.: czystość mikrobiologiczna), • Odczytywanie wyników oraz prowadzenie dokumentacji, • Identyfikacja mikroorganizmów, • Prowadzenie procesów walidacji i wdrażanie nowych metod mikrobiologicznych,...
Medican Pharm sp. z o.o. – Wysłane przez: nuzle.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Trzciana
  • 1