Praca Szczawno-Zdrój

Oferujemy : współpracę w godzinach 05:00-10:00 od poniedziałku do piątku, stałą stawkę podstawową wynoszącą 27,70zł/h brutto, zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku, pełne szkolenie stanowiskowe. Wymagania:...
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w s – Wysłane przez: jobs.pl

Oferujemy: współpracę w godzinach 05:00-10:00 lub 15:00-20:00 od poniedziałku do piątku (możliwość współpracy na obie zmiany), stałą stawkę podstawową wynoszącą 27,70zł/h brutto, zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, współpracę z firma będącą...

Zadania: bieżące naprawy maszyn, ustalanie przyczyn awarii przeglądy okresowe oraz konserwacja maszyn prowadzenie dokumentacji Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku praktyczna wiedza z zakresu elektryki, hydrauliki, pneumatyki uprawnienia SEP do 1 kV...
Gi Group Poland S.A. – Wysłane przez: infopraca.pl

Opis: Telefoniczne pozyskiwanie Klientów oraz utrzymywanie wysokiej jakości ich obsługi, Przygotowywanie oraz przesyłanie ofert handlowych, Realizację planów sprzedażowych, Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, Budowanie relacji partnerskich z klientami.
KRUK S.A. – Wysłane przez: mycv.pl

Opis: Telefoniczne pozyskiwanie Klientów, oraz utrzymywanie wysokiej jakości ich obsługi, Przygotowywanie oraz przesyłanie ofert handlowych,  Realizację planów sprzedażowych,  Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, Budowanie relacji partnerskich z klientami.
Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A. – Wysłane przez: mycv.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Szczawno-Zdrój
  • 1