Praca Spawacz Tig Szwajcaria

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Spawacz TIG (stal nierdzewna)...
InterKadra Sp. z o.o. – Wysłane przez: jobdesk.pl

Do Twoich zadań będzie należało: spawanie orbitalne stali nierdzewnej (304 lub 316L) i stali węglowej - TIG z argonem jako osłoną gazową (rury o średnicy od 15 do 500 mm i grubości stali od 2 do 10 mm).   Oczekujemy: umiejętności spawania metodą TIG (mile widziane...
InterKadra Sp. z o.o. – Wysłane przez: infopraca.pl

Zadania: spawanie stali nierdzewnej 304 lub 316L i stali węglowej, spawanie w warunkach trudnych/ na wysokościach/ w ciężko dostępnych miejscach, spawanie rur o średnicy od 15 do 500 mm i grubości stali od 2 do 10 mm.   Oczekujemy: prawa jazdy i samochodu na wyjazd,...
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Spawacz Tig Szwajcaria
  • 1