Praca Pracownik Produkcji Wieliczka

Opis stanowiska: Przygotowanie i montaż elementów składowych okna Wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią Optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych Wymagania: Gotowości do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym...
Zatrudnimy osoby zmotywowane do podjęcia pracy. Ni – Wysłane przez: jobs.pl

Oferujemy : współpracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00 (możliwe nadgodziny), zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (po okresie próbnym umowa o pracę), stawka podstawowa w przedziale 29 zł/h - 31 zł/h brutto, niezbędny sprzęt do pracy na wskazanym...
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w s – Wysłane przez: jobs.pl

„U Jędrusia” Sp. z o.o. to wiodący producent gotowych dań obiadowych współpracujący w większością sieci handlowych w Polsce i Europie. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do naszego zespołu liczącego ponad 800...
U Jędrusia Sp. z o.o. – Wysłane przez: nuzle.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Pracownik Produkcji Wieliczka
  • 1