Praca Pracownik Magazynu Stryków

Zadania: rozładunek samochodów rozkładanie dostawy  przygotowywanie zamówień kontrola oraz pakowanie inwentaryzacja przy obsłudze skanera załadunek samochodu Wymagania:  uprawnienia UDT gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym prawo jazdy kat. B   Oferujemy:...
Gi Group Poland S.A. – Wysłane przez: infopraca.pl

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia:...
Gi Group – Wysłane przez: jobdesk.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:   Aktualnie, dla Naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik...
Agencja Zatrudnienia KS Service – Wysłane przez: infopraca.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Pracownik Magazynu Stryków
  • 1