Praca Pakowacz Rzeszów

Opis stanowiska: Pakowanie i kompletowanie zamówień za pomocą skanera: artykuły przemysłowe (oświetlenie, okapy kuchenne, uchwyty do telewizorów, akcesoria marketingowe) Inwentaryzacje Rozładunek i załadunek towarów Wymagania: B. dobrej sprawności fizycznej Oferujemy:...
Poszukujesz stabilnej pracy bez wymaganego doświad – Wysłane przez: jobs.pl

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) prowadzi aktualnie rekrutację dla klienta działającego w branży produkcyjne dla sektora automotive.Pracownik produkcji/pakowacz, umowa...
JAGA Recruitment Sp. z o.o. – Wysłane przez: jobdesk.pl

Poszukujesz stabilnej pracy bez wymaganego doświadczenia? Jesteś zmotywowany i chętny do podjęcia zatrudnienia od zaraz? Jeśli tak to zaaplikuj na stanowisko: Magazynier/Pakowacz Lokalizacja: Głogów Małopolski System pracy: Od poniedziałku do piątku w systemie...
GRH Polska – Wysłane przez: nuzle.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Pakowacz Rzeszów
  • 1