Praca Operator Produkcji Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń Zachowanie czystości obszaru produkcyjnego Oczekiwania: 3-5 lat doświadczenia w branży produkcyjnej (preferowane automotive) Preferowane wykształcenie techniczne Mile widziane podstawy j. angielskiego Oferujemy: Umowa...
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna – Wysłane przez: jobs.pl

Firma Lavoro Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko: OPERATOR SUWNICY - obsługa suwnic z poziomu roboczego ,,0” – II S. w mieście Siemianowice Śląskie OFERUJEMY: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. - Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system...
Lavoro Sp. z o.o. – Wysłane przez: nuzle.pl

. . Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy (składki ZUS i płatny urlop) - dofinansowanie do posiłków - stabilne zatrudnienie od zaraz - parking dla pracowników - liczne dodatki: kartę sportową,...
Gi Group Poland S.A. – Wysłane przez: infopraca.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Operator Produkcji Siemianowice Śląskie
  • 1