Praca Operator Maszyn Warszowice

Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta Stabilną pracę i możliwość rozwoju Ubezpieczenie grupowe Świadczenia socjalne Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności Wymagania: Podstawowa znajomość obsługi komputera, Motywacja...
Adecco Poland Sp. z o.o. – Wysłane przez: katowiczak.pl

Zadania: Obsługa maszyn produkujących przewody i kable Rejestrowanie wybranych parametrów procesów produkcji Monitorowanie parametrów związanych z procesem produkcyjnym Obsługiwanie systemów wspierających produkcję Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie...

Jeśli masz doświadczenie na produkcji w: obsłudze maszyn produkcyjnych monitorowaniu parametrów związanych z procesem produkcyjnym obsłudze systemów wspierających produkcję bądź w magazynie: przygotowywanie towaru do wysyłki, załadunek i rozładunek samochodów,...
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Operator Maszyn Warszowice
  • 1