Praca Operator Maszyn Grodzisk Mazowiecki

Obowiązki Pakowanie współpraca z zespołem inne prace pomocnicze Wymagania zdolności manualne dokładność i staranność zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków gotowość do pracy Oferujemy zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę regularne...
hr-assistant – Wysłane przez: nuzle.pl

Opis stanowiska: - pakowanie kosmetyków - odbieranie produktów z linii produkcyjnej - składanie opakowań do kosmetyków - składanie kartonów pod wysyłkę - konfekcja kosmetyków Wymagania: - chęć podjęcia pracy - zdolności manualne (zręczność, sprawność,...

Pakowanie produktów zgodnie ze standardami Praca przy linii produkcyjnej Obsługa niezbędnych urządzeń w procesie produkcji Współpraca z pracownikami magazynu Przestrzeganie zasad BHP Dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania: Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej...
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Operator Maszyn Grodzisk Mazowiecki
  • 1