Praca Monter okien Szwajcaria

Zakres obowiązków: Montaż okien Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Prawo jazdy kategorii B i własny samochód Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata Gotowość do podjęcia pracy od zaraz Nasza oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia...
Soccey AG   to szwajcarska firma specjalizująca si – Wysłane przez: jobs.pl

PRACA - SZWAJCARIA  - CIEŚLA BUDOWLANY  -  BAU - TISCHLER. Szwajcarski  Pracodawca  Zatrudni  Cieśli   Budowlanych   na  Projekty do Szwajcarii. PRACODAWCA  Szwajcarska  Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Szwajcarska  Umowę  o Pracę. Zatrudnienie od   22...
Rekrutacja-Kozow – Wysłane przez: infopraca.pl

Różne lokalizacje w północnej Szwajcariizadania:Montaż okien, drzwi  Wymagania:podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)Doświadczenie na w/w stanowiskuOdpowiedzialność i samodzielność w pracyOferujemy:Stawka 31-35 Franków Szwajcarskich...
EastGateRecruitment – Wysłane przez: jobdesk.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Monter okien Szwajcaria
  • 1