Praca Mechanik Wrocław

Masz doświadczenie w mechanice maszyn, a elektryka, hydraulika i elektronika nie mają przed Tobą tajemnic? Stabilna praca z wynagrodzeniem do 8000 zł brutto czeka na Ciebie! Lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę...
Randstad – Wysłane przez: nuzle.pl

Od kandydatów oczekujemy: wyższego wykształcenia znajomości języka angielskiego
DWU ENGINEERING POLSKA – Wysłane przez: mycv.pl

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie pomiarów maszyn i urządzeń produkcyjnych. Od idealnego kandydata/ kandydatki oczekujemy: Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyka lub pokrewne)...
PRUFTECHNIK WIBREM Sp. z o.o. – Wysłane przez: mycv.pl

Obowiązki: Nadzór nad wykonywanymi konserwacjami bieżącymi/okresowymi form wtryskowych Usuwanie usterek powstałych w trakcie eksploatacji Konserwacja maszyn i urządzeń
Work Express – Wysłane przez: mycv.pl

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie! Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania i...
VIRTUS Personal GmbH – Wysłane przez: nuzle.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Mechanik Wrocław