Praca Brukarz Holandia

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: brukarz Przewidywany start: od zaraz Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok Praca także dla zorganizowanych brygad. Obowiązki: brukowanie,...
APN Plus Sp. z o.o. – Wysłane przez: infopraca.pl

zadania:układanie nawierzchni z kostki brukowej lub płyt betonowychWymagania:doświadczenieSumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.prawo jazdy kat Bjęzyk angielski w stopniu komunikatywnymOferujemy:· holenderska umowa o pracę i...
EastGateRecruitment – Wysłane przez: jobdesk.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Brukarz Holandia
  • 1