Praca Asystent Pniewy

ZADANIA: Obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów Organizacja kalendarza dyrektora zarządu i kierowników sprzedaży Zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą Wsparcie kierowników sprzedaży w kontakcie z potencjalnymi klientami i dealerami Kontakt telefoniczny...
ManpowerGroup Sp. z o.o. – Wysłane przez: praca.gratka.pl

OFERTA: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem Szkolenie wdrożeniowe Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 Stabilne miejsce pracy Możliwość rozwoju w sprzedaży/marketingu WYMAGANIA: Komunikatywna znajomość j. angielskiego...
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna – Wysłane przez: jobs.pl

Zakres obowiązków: Obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów Organizacja kalendarza dyrektora zarządu i kierowników sprzedaży Zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą Wsparcie kierowników sprzedaży w kontakcie z potencjalnymi klientami i dealerami...
ManpowerGroup Sp. z o.o. – Wysłane przez: infopraca.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Asystent Pniewy
  • 1