Praca Konsultant telefoniczny

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: telefoniczny kontakt z klientem realizację celów sprzedażowych
Oren – Wysłane przez: mycv.pl

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m. in. za: obsługę klienta zgodnie ze standardami, aktywną sprzedaż produktów,
Teleperformance Polska – Wysłane przez: mycv.pl

CEL STANOWISKA: Umawianie spotkań Specjalistom ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej z Klientami Biznesowymi Poszukujemy dynamicznych, samodzielnych i kreatywnych osób, które będą odpowiedzialne za telefoniczne umawianie spotkań oraz wprowadzanie danych w tym zakresie...
MerService Sp. z o.o. – Wysłane przez: mycv.pl

Miejsce pracy: Warszawa ul. Młynarska 8/12 Zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe lub szlifuj swój talent z nami.
TIM Call Center P. Kałużny Spółka Komandytowaa – Wysłane przez: mycv.pl

Oferujemy: Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 Stabilne zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę Stałe wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników Możliwość rozwoju
HRK S.A. – Wysłane przez: mycv.pl

ZADANIA: praca polega na telefonicznej sprzedaży luksusowych win
Call One S.A. – Wysłane przez: mycv.pl

Opis Stanowiska: sprzedaż produktów EH związanych z zarządzaniem należnościami, pozyskiwanie nowych klientów i obsługa istniejących, budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami, praca z kalendarzem i organizacja spotkań w Teamie, prowadzenie projektów, opieka...
Euler Hermes w Polsce – Wysłane przez: mycv.pl

Średnia stawka wynagrodzenia – 20zł/godz. Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za obsługę stałych i nowych klientów (lekarzy i farmaceutów) oraz sprzedaż prenumerat specjalistycznych publikacji medycznych.
Medical Tribune Polska Sp. z o.o. – Wysłane przez: mycv.pl

Opis stanowiska: osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczny kontakt z bazą Klientów i proponowanie nowych usług i form płatności
Randstad Sp. z o.o. (Randstad Contact Center Servi – Wysłane przez: mycv.pl

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za: telefoniczną obsługę Klientów Infolinii Grupy PZU.
PZU SA/ PZU Życie SA – Wysłane przez: mycv.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Konsultant telefoniczny