Praca Opalenica

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych (montaż, demontaż urządzeń). Pasowanie i dozór jakości druku. Prosta obsługa komputera. Wymagania: Gotowość do pracy w systemie zmianowym; Mile widziane wykształceniezawodowe lub techniczne Oferta: Stabilna umowa o pracę...
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna – Wysłane przez: jobs.pl

Job Impulse Polska (Job Impulse Polska) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy...
Job Impulse Polska Sp. z o.o. – Wysłane przez: jobdesk.pl

Opis Stanowiska: obsługa gości hotelowych (indywidualnych i grupowych) obsługa gości Ala carte bankietów, wesel i innych uroczystości przygotowanie i obsługa serwisów konferencyjnych przygotowywanie i obsługa śniadań dbanie o dobry wizerunek hotelu
HOTEL REMES – Wysłane przez: mycv.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Opalenica
  • 1