Praca Operator Maszyn Żarów

Opis stanowiska Praca na wydziałach produkcyjnych związanych z produkcją materiałów ogniotrwałych. Transport palet z wyrobami oraz surowcami. Rejestracja poszczególnych etapów procesu produkcyjnego w systemie. Dbałość o transportowane i układanie towary. Obsługa...
POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA ŻARÓW SP. Z O.O. – Wysłane przez: jobdesk.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości,...
ManpowerGroup Sp. z o.o. – Wysłane przez: infopraca.pl

Opis stanowiska: obsługa maszyn produkcyjnych- obróbka tworzyw sztucznych bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu Wymagania: doświadczenie na produkcji odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowy Oferujemy:...
KRekrutacja – Wysłane przez: nuzle.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Operator Maszyn Żarów
  • 1