Praca Kierowca Würzburg

Zadania: Przewóz osób Transport liniowy Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Prawo jazdy kategorii D Mile widziane również prawo jazdy kategoria D+E Doświadczenie na podobnym stanowisku
LimnusWork Sp. z o.o. – Wysłane przez: pracujwunii.pl

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Woj. Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926 Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych...
Agencja Pracy Koncepcja – Wysłane przez: jober.pl

Przewóz pasażerów Ewentualna sprzedaż biletów Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem Inne obowiązki charakterystyczne dla ww stanowiska
Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska – Wysłane przez: recrute.pl

Obowiązki: • Przewóz pasażerów • Ewentualna sprzedaż biletów • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww stanowiska Wymagania: • Gotowość podjęcia pracy w Niemczech • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,...
Koncepcja – Wysłane przez: pracujwunii.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Kierowca Würzburg
  • 1