Praca Kierowca okolice Berlina

Opis Firmy Naszym klientem jest elektromechaniczny warsztat samochodowy z okolic Berlina. Zakres Obowiązków Praca jako kierowca samochodów ciężarowych w pomocy drogowej na terenie Berlina i Brandenburgii Wymagania Prawo jazdy kategorii CE, Doświadczenie na podobnym...
GD Profesja S.C. – Wysłane przez: jober.pl

Opis stanowiska: Trasy dalekobieżne po Niemczech Praca na samochodach typu plandeka Praca bez systemu od poniedziałku do piątku Transport części samochodowych Wymagania: Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE Chęć podjęcia pracy od zaraz Wymagana karta...
SaSa Rekrutacja – Wysłane przez: pracujwunii.pl

Nr ref.: 347/26/CS     Opis ogłoszenia praca na naczepie 40t MAN TGX 440 trasy dalekie po Niemczech towar: akcesoria budowlane na paletach do sklepów bez systemu zmiany dzienne     Wymagania prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 doświadczenie zawodowe jako kierowca (najlepiej...
Bresland Sp. z o.o. – Wysłane przez: infopraca.pl

Dla naszego klienta, cenionego na rynku producenta ekożywności poszukujemy kierowcy kat C. Zakres działania maksymalnie 200 km od bazy Stałe trasy Praca od poniedziałku do piątku Oferujemy: Bezpłatnie zakwaterowanie Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
Polski HR International Sp. z o.o. – Wysłane przez: infopraca.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Kierowca okolice Berlina
  • 1