Praca Elektryk Częstochowa

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Dla naszego Klienta...
InterKadra Sp. z o.o. – Wysłane przez: jobdesk.pl

Opis stanowiska:   Zakres obowiązków: utrzymanie maszyn, urządzeń i linii produkcyjnej w obszarze elektryki mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Nie czekaj Aplikuj! OFERUJEMY: umowa o pracę tymczasową z naszą Agencją nr 24292 stawka godzinowa oraz...
Do działu utrzymania ruchu firmy produkcyjnej w Cz – Wysłane przez: jobs.pl

Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne Wiedza na temat elektrotechniki, elektroniki Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki Znajomość rysunku technicznego Podstawowe umiejętności...
Firma CZERWIŃSKI – Wysłane przez: infopraca.pl

Poszukujemy elektryka do drobnych naprawach elektrycznych typu uszkodzone gniazdko, mobilny, elastyczny czas pracy, dobre zarobki. Tel:502427890, mail:
wal-car – Wysłane przez: nuzle.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Elektryk Częstochowa
  • 1