Praca Kierowca Międzynarodowy

Dołącz do ponad 100-osobowego Zespołu Kierowców w VIVE Group, Lidera w swojej branży w Polsce. W VIVE Textile Recycling od 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyklingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z pasją współpracuje, aby...
Vive Textile Recycling – Wysłane przez: nuzle.pl

 Praca na terenie Szwecji, Danii, Norwegii
Glocal Sp. z o.o. – Wysłane przez: mycv.pl

Opis stanowiska: Praca na terenie Unii Europejskiej w transporcie międzynarodowym w pojedynczej obsadzie.
HSF Logistics Polska Sp. z o.o. – Wysłane przez: mycv.pl

SZUKASZ  STABILNEJ I JEDNOCZŚNIE PEŁNEJ WYZWAŃ PRACY??? DOŁĄCZ DO GRUPY NORBERT DENTRESSANGLE!!!!
Norbert Dentressangle – Wysłane przez: mycv.pl

Opis stanowiska: Prowadzenie zestawów z naczepą lub przyczepą na trasach międzynarodowych
RB Logistic – Wysłane przez: mycv.pl

Oferujemy: interesującą pracę na samodzielnym stanowisku kierowcy atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wraz z premią pracę na stałych liniach oraz w systemie kółkowym częste zjazdy do domu pracę na nowym sprzęcie Euro-5 (Volvo, Renault, Iveco) możliwość pracy...
Elmex Logistic Groupe – Wysłane przez: mycv.pl

Uwaga!!!! Szansa na pracę również dla młodych kierowców bez doświadczenia
De Rooy Poland Sp. z o.o. – Wysłane przez: mycv.pl

Obowiązki wynikające z prowadzenia pojazdu ciężarowego na trasach międzynarodowych. Proszę o kontakt osoby tylko i wyłącznie z okolicy. Tzn. nie dalej niż 120 km od siedziby firmy.
BEMBNISTA TRANSPORT – Wysłane przez: mycv.pl

wymagania: Kategoria C+E Świadectwo kwalifikacji Badania lekarskie i psychologiczne Doświadczenie w ruchu międzynarodowym
AB Spedtrans – Wysłane przez: mycv.pl

INTER-LOG GROUP - FIRMA O UGRUNTOWANEJ POZYCJI NA RYNKU POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO KIEROWCY W RUCHU KRAJOWYM LUB MIĘDZYNARODOWYM Oferujemy: - stabilną pracę - ubezpieczenie grupowe - umowa o pracę - zestaw przypisany do kierowcy - system pracy dostosowany do...
INTER-LOG SP. Z O.O. – Wysłane przez: mojapraca.pl
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Kierowca Międzynarodowy