Praca Plewiska

Centrum Terapii i Rozwoju "Natka" w Plewiskach nawiąże współpracę z terapeutą integracji sensorycznej. - wymagane minimum roczne doświadczenie w pracy - stawka 70 - 80 zł brutto - umowa zlecenie lub b2b - praca w poniedziałki od 14:00 i /lub piątki od 13:00 CV...
Centrum Terapii i Rozwoju Natka Aneta Szymczak – Wysłane przez: nuzle.pl

Zadania: Ustalanie zasad współpracy i negocjowanie warunków dodatkowych zleceń z Klientem Nadzór nad realizacją postanowień umów z Klientem Ścisła współpraca z działami operacyjnymi/wykonawczymi Monitorowanie poprawności procesów oraz rozliczeń realizowanych...
arvato services Polska – Wysłane przez: mycv.pl

Zatrudnimy w hotelu o pozytywnym usposobieniu recepcjonistkę . Praca w większości w godzinach od 18.00 do 6.00 w/g ustalonego wcześniej grafiku. Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym obowiązkowa.
Zacisze Wiktor Rybiński – Wysłane przez: nuzle.pl

Zatrudnimy na stanowisko recepcji miłą chcącą się rozwijać osobę. Praca w większości w godzinach od 18.00 do 6.00 w/g ustalonego wcześniej grafiku. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym obowiązkowa.

Zatrudnimy miłą osobę z pozytywnym podejściem do pracy na stanowisko kelnerki. Praca w/g ustalonego wcześniej grafiku w godzinach od 13.00 do 21.00. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym zalecana.
Otrzymuj powiadomienia e-mail z najnowszymi ofertami pracy dla zapytania: Plewiska